O nas

Swoją przygodę z medycyną i opieką nad chorymi rozpoczęłam dwadzieścia lat temu.

Tajniki zawodu poznałam poprzez studia licencjackie Pielęgniarstwo oraz przez pracę na oddziale intensywnej terapii. Podprawiłam wiedzę o zdrowiu i menedżmencie w prowadzeniu takiej pomocy studiami magisterskimi: Zarządzanie opieką zdrowotną i studiami podyplomowymi Neuro-przywództwo oraz szeregiem szkoleń i ukończeniem kursów.

Całodobowa opieka nad osobami starszymi warszawa

Przez długi czas sama opiekowałam się członkami swojej rodziny oraz kilka miesięcy pracowałam jako opiekunka w rodzinach i teraz od 10 lat zajmuję się rekrutacją opiekunów dla osób starszych z różnymi schorzeniami i dolegliwościami, dlatego doskonale znam oczekiwania Klientów i różne potrzeby Podopiecznych.

Od 8 lat prowadzę agencję opieki i uwielbiam swoją pracę, bo robię to co lubię. Zawsze pomogę w doborze rodzaju opieki, doradzę jakie specjalistyczne zabiegi wspomogą w poprawie zdrowia i codziennych czynnościach życiowych. Swoją pracę wykonuje sumiennie, profesjonalnie i zdecydowanie, z nutką kreatywności i nieustannie poszerzam swoją wiedzę.

Jestem komunikatywną i otwartą osobą, mam poczucie humoru i wielką staranność w dopasowywaniu zakresu usług pod kątem potrzeb Klienta i Podopiecznego.

Podstawą naszych usług jest profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Pracujemy legalnie i legalnie zatrudniamy pracowników z Polski, Ukrainy i Bialorusi. Osoby zatrudnione przez nas to osoby z dużym doświadczeniem i chęcią pomocy, są w większości pielęgniarkami z Ukrainy i Bialorusi, są po skoleniach medycznych bądź opiekunczych o co najmniej 2 – letnim doświadczeniu zawodowym, polegającym na świadczeniu usług opiekuńczych osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub ludziom w podeszłym wieku oraz ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Każda opiekunka spoza Polski komunikuje się w języku polskim i swobodnie się dogada z Podopiecznym.

Opieka nad osobami starszymi - Warszawa

Jesteśmy odpowiedzialni za naszych pracowników i zakres świadczonych przez nas usług.

Całodobowa opieka nad osobami starszymi - Warszawa

Dobieramy nie tylko profesjonalny personel, a także na tyle ciepły i empatyczny, żeby tzw. „chemia” była odczuwalna od pierwszego spotkania z Państwem.

Nasze opiekunki będą u Państwa nie tylko osobami świadczącymi usługi albo pracownikami agencji, lecz także członkami rodziny.

Zależy nam na powstaniu świetnej relacji między Podopiecznymi a opiekunkami, która miałaby się oprzeć na zaufaniu.