Cennik

Systematycznie badamy rynek usług opiekuńczych i wiemy, że nasze oferty są najlepsze, najkorzystniejsze oraz dopasowane do każdego Klienta i na każdy portfel. Poruszamy kwestie niezawodności rabatów i specjalnych warunków dla stałych Klientów. Ceny opieki nad starszymi osobami w Warszawie często są ustalane indywidualnie, jednakże w celu wyklarowania wszystkich kwestii postanowiliśmy przygotować podstawowy zakres stawek. W celu ustalenia szczegółów cennika, gorąco zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poniżej można się dowiedzieć, ile wynosi całodobowa opieka nad osobami starszymi? Jaka jest cena oraz czy są przewidziane dodatkowe koszty.

Opieka całodobowa

od 4200 zł

Rekrutacja pracownika

800 zł

 

 

Okresem rozliczeniowym są 4 tygodnie.

Poniższa oferta naszej agencji opiekunek z Warszawy przestawia pakiety opieki godzinowej/dziennej nad osobami starszymi od kilku do kilkunastu godzin tygodniowo. Cennik, dopasowaliśmy do potrzeb naszych Klientów. Koszt godziny opieki nad seniorem zaczyna się od 28 złotych. Dlatego też znajduje się tutaj wiele opcji do wyboru.

 

Pakiet Podstawowy

Pakiet Standardowy

Pakiet Premium

3 wizyty w tygodniu

5 wizyt w tygodniu

7 wizyt w tygodniu

2 godziny dziennie: 80 zł 

2 godziny dziennie: 80 zł

2 godziny dziennie: 80

3 godziny dziennie: 120 zł

3 godziny dziennie: 114 zł

3 godziny dziennie: 105 zł

4 godziny dziennie: 140 zł

4 godziny dziennie: 140 zł

4 godziny dziennie: 140 zł

5 godzin dziennie: 160 zł

5 godzin dziennie: 160 zł

5 godzin dziennie: 150 zł

6 godzin dziennie: 180 zł

6 godzin dziennie: 180 zł

6 godzin dziennie: 180 zł

Cena za godzinę opieki nad osobami starszymi jest elastyczną, zależy od ilości godzin pracy opiekunki, kwestie godzin podlegają indywidualnym ustaleniom. Możliwe jest stworzenie harmonogramu dopasowanego do konkretnych potrzeb Podopiecznego. Obejmuje to zarówno wybór dni odwiedzin, jak i pory.

Na życzenie Państwa, płatność za usługi możemy rozłożyć na 2-4 raty

Czy po zapoznaniu się z naszym cennikiem masz dodatkowe pytania? Nie możesz zdecydować, jaka oferta opieki nas osobami starszymi jest dla Ciebie najwygodniejsza, całodobowa lub na godziny? Zadzwoń lub napisz do nas! Poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy najlepszą opcję działania.